Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

SPAR wchodzi do Quick Parku w Mysłowicach

Sieć supermarketów SPAR rozszerza swoją sieć sklepów. Pod koniec lutego br. SPAR otwarty zostanie w galerii Quick Park w Mysłowicach, zajmie on 1193 m2 GLA. Przez poprzedni rok najemcą tej powierzchni był Piotr i Paweł
Reklama

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol, opartej w 100% na polskim kapitale. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 250 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie SPAR funkcjonuje w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

– Na bazie rozwoju SPAR Polska i sukcesu supermarketu w Quick Park Oława otwartego w grudniu 2017 r. widzimy, że sieć potrafi wpasować się w potrzeby i oczekiwania cenowe lokalnego rynku  – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Grupy Real2B.

Quick Park to 13 160 mkw. powierzchni najmu W obiekcie znajduje się około 45 sklepów (m.in. H&M, Reserved, House, RTV Euro AGD, Pepco, CCC, Diverse, Big Star, Empik, Smyk, Martes Sport,) punktów usługowych, gastronomicznych oraz wielosalowe kino – OH Kino. W najbliższych miesiącach w Quick Parku otworzy się sklep obuwniczy Deichmann oraz sklep zoologiczny.
Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Parku w Mysłowicach odpowiada firma Mallson Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum