Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Specjał: Procedury bezpieczeństwa zadziałały

Grupa Specjał wdrożyła szereg rozwiązań, które mają zapewnić bezpieczeństwo zakupów. Jak ocenia Specjał, procedury bezpieczeństwa zadziałały w trkcie niedawnego incydentu, który miał miejsce w jednej z placówek.
Reklama

- 5 kwietnia ochrona SPECJAŁ zatrzymała mężczyznę , który nie zapłacił za zakupy, mężczyzna twierdził że jest zarażony koronawirusem. Załoga opuściła sklep, policjanci wyposażeni w odpowiednie środki bezpieczeństwa zatrzymali mężczyznę na miejscu okazało się że nie ma żadnych objawów, był pod wpływem alkoholu. Sklep mógł zostać wyłączony i zamknięty do dezynfekcji lub odwołania. Na szczęście okazało się że mężczyzna nie był zarażony, sklep działa. Sytuacja pokazała że zadziałały procedury bezpieczeństwa, Sieć wystąpiła o odszkodowanie od zatrzymanego – informuje Specjał.

W ostatnich tygodniach Sieć PSH NASZ SKLEP, Livio oraz Rabat Detal kooperujące w ramach Grupy Kapitałowej Specjał prowadzą działania mające na celu ochronę kadry oraz klientów m.in.: odkażane są: kasy, taśmy kasowe, wózki, terminale płatnicze, koszyki, klamki, poręcze, terminale. Wprowadzamy działania informacyjne w sklepach są to m.in.: plakaty oraz ulotki informacyjne dot. procedur bezpieczeństwa. Bardzo ważna jest konieczność używania jednorazowych rękawiczek, dostępnych na terenie sklepu, zachęcamy do płatności bezgotówkowych – wymienia spółka.

- Dodatkowo wprowadziliśmy specjalną usługę dot. dezynfekcji oraz ozonowania sklepów, które realizowane jest przez ochronę Specjał. Usługa jest również dostępna dla naszych franczyzobiorców – dodaje firma w komunikacie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum