Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Specjał: Ren z naszą pomocą będzie liderem dystrybucji mrożonek

15 lipca 2022 r. PPHU Specjał podpisał umowę nabycia 100% udziałów w Ren Sp. z o.o. W ramach zrealizowanej transakcji Specjał dostarczy Ren dodatkowe finansowanie oraz wesprze Ren w zakresie zarządzania oraz know-how.
Reklama

Zakup spółki Ren skutkuje rozszerzeniem działalności Grupy Specjał o segment dystrybucji żywności mrożonej. Ren, ze swoją strukturą 10 oddziałów w całej Polsce oraz z bardzo doświadczoną kadrą stanowi unikalną platformę dla szybkiego rozwoju sprzedaży.

REN w strukturach PPHU Specjał

- Jesteśmy przygotowani, aby istotnie wesprzeć REN tak finansowo, jak i operacyjnie. W ramach Grupy SPECJAŁ będziemy współdziałali z REN, tak by w pełni wykorzystać efekty synergii jakie pojawiają się w obszarze dystrybucji detalicznej i HoReCa. Zamierzamy rozwijać Spółkę REN jako odrębnego dystrybutora odpowiadającego za ogólnopolską dystrybucję markowych produktów mrożonej żywności i lodów zarówno w detalu jak i HoReCa, dysponującego własnymi wyspecjalizowanymi siłami sprzedaży i logistyką. Istotnym elementem naszych planów jest wspieranie w rozwoju pracowników REN oraz zwiększanie zatrudnienia. Jesteśmy przekonani, że spółka REN działając jako wyspecjalizowany dystrybutor żywności mrożonej z naszą pomocą w ciągu kilku najbliższych lat REN uzyska pozycję lidera szybko rosnącego rynku dystrybucji żywności mrożonej - podsumowuje Specjał.

Grupa Specjał to dystrybutor żywności z rocznymi przychodami przekraczającymi 2 miliardy PLN, specjalizujący się przede wszystkim w dystrybucji produktów ogólnospożywczych, alkoholi i nabiału.

Firma REN powstała w 1991 roku w Radomiu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum