Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Specjaliści od konopi wprowadzą testy na małpią ospę

Zarząd Hemp&Health S.A. poinformował, że 27 czerwca br. zawarł umowę z partnerem z siedzibą w Chinach na podstawie, której został autoryzowanym dystrybutorem na Polskę i Unię Europejską m.in. testów PCR na obecność wirusów monkeypox (małpia ospa) oraz orthopox (ospa prawdziwa, ospa krowia, ospa końska, ospa wielbłądzia).
Reklama

Ceny produktów objętych umową uzależnione będą od wielkości zamówień. Spółka prowadzi rozmowy z potencjalnymi klientami na ww. produkty.

Z kolei 28 czerwca br. Hemp&Health zawarł z zakładem farmaceutycznym list intencyjny, którego celem jest przygotowanie kompletu dokumentów obejmujących umowy: o zakazie konkurencji, serwisowej (technicznej) i dystrybucyjnej, której przedmiotem będzie przyjęcie przez partnera roli oficjalnego dystrybutora konopi medycznych zawierających ponad 0,3% THC w oparciu o uzyskane w terminie późniejszym przez stosowne zezwolenia przed URPL i GIF.

Partner spółki jest jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce podmiotów z branży farmaceutycznej, jest producentem wyrobów medycznych, leków gotowych, jak również suplementów diety i kosmetyków oraz posiada wieloletnie doświadczenie w rejestracji w Polsce leków i substancji recepturowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum