Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Specjalistka do spraw żywienia doradzi klientom Barbora.pl

Barbora.pl nawiązała długoterminową współpracę z dyplomowaną dietetyczką Magdaleną Jarzynką-Jendrzejewską.
Reklama

Prywatnie Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska to mama dwójki dzieci i wielbicielka kulinarnych podróży. Zawodowo od ponad 20 lat pracuje z pacjentami jako dietetyczka oraz współwłaścicielka poradni Dietosfera. Ukończyła studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, ze specjalizacją dietetyka, a ponadto posiada uprawnienia pedagogiczne. Specjalizuje się w dietoprofilaktyce i dietoterapii chorób cywilizacyjnych (tj. cukrzyca, insulinooporność, choroby układu krążenia, otyłość). Od wielu lat występuje w mediach jako ekspert żywieniowy, m.in. w telewizjach śniadaniowych i audycjach radiowych. Jest również autorką wielu książek i artykułów.

Dzięki współpracy z Barborą konsumenci będą mogli przeczytać dostosowane pod aktualne tematy eksperckie artykuły z zakresu wiedzy o prawidłowym odżywianiu, a na profilach społecznościowych Barbory otrzymać skondensowaną porcję wiedzy i porad, przygotowanych przez specjalistkę.

– Od początku działalności stawiamy na świeżość produktów, zdrowe odżywianie oraz komfort i wygodę naszych klientów. Rola Barbory nie kończy się jednak na dostarczeniu warzyw, owoców, artykułów spożywczych czy tych codziennego użytku. Chcemy wspierać naszych klientów w podejmowaniu świadomych wyborów oraz dostarczać wartościowych treści z zakresu zdrowego żywienia. Dlatego rozpoczęliśmy współpracę z Magdaleną Jarzynką-Jendrzejewską, ekspertem w tej dziedzinie, która będzie wspierać nas od strony merytorycznej.  Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca jest nieocenioną wartością dodaną do usługi zakupów online, a nasi klienci wiele na tym zyskają – mówi Agnieszka Śliwka-Stachowiak, Kierownik Marketingu i PR, Barbora.pl.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum