Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Społem rozwiesza plakaty ze zdjęciami pięciu polityków

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” rozpoczyna akcję plakatową z podziękowaniami dla posłów i senatorów, którzy zaangażowali się na rzecz uchwalenia tarczy gazowej dla spółdzielczych piekarni.
Reklama

„Społem” wiesza plakaty z podziękowaniami dla parlamentarzystów za tarczę gazową dla piekarni

Na plakatach znajdują się zdjęcia pięciu polityków: posła PiS i ministra w Kancelarii Premiera Łukasza Schreibera, wicemarszałka Sejmu Piotra Zgorzelskiego z PSL, senatorów niezrzeszonych Krzysztofa Kwiatkowskiego i Stanisława Gawłowskiego i posłanki Polski 2050 Pauliny Hennig-Kloska.

 

 

Plakaty mają się pojawić w witrynach sklepów i piekarni „Społem” na terenie okręgów wyborczych wspomnianych parlamentarzystów.

– W imieniu ponad 200 piekarni w całej Polsce bardzo serdecznie dziękuję wszystkim posłom i senatorom, którzy zagłosowali za poprawką dotyczącą tarczy gazowej. Dzięki temu chleb nie będzie kosztować 12 zł a „Społem”  będzie dalej mogło piec tradycyjne pieczywo dla Polaków. Jestem tym bardziej wdzięczny, że w sprawie poprawki doszło do porozumienia ponad podziałami, powstała swoista ponadpartyjna koalicja „ZA CHLEBEM”, na rzecz której zaangażowali się przedstawiciele różnych stron sceny politycznej – mówi prezes KZRSS „Społem” Ryszard Jaśkowski.

Na plakatach przygotowanych przez „Społem” mają się pojawić wizerunki piątki najbardziej zaangażowanych parlamentarzystów, dzięki którym doszło do uchwalenia tarczy gazowej. Obok zdjęć znajduje się tekst: „Piekarnie ‘Społem’ dziękują za niższe ceny pieczywa dla Polaków i ochronę miejsc pracy dla naszych piekarzy. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Łukasza Schreibera / Piotra Zgorzelskiego z PSL, Krzysztofa Kwiatkowskiego / Stanisława Gawłowskiego / Pauliny Hennig-Kloska nasze piekarnie zostały objęte tarczą gazową. Dziękujemy!”

Piekarnie ‘Społem’ dziękują za niższe ceny pieczywa dla Polaków

W połowie marca Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” wystosował też specjalny list otwarty z podziękowaniami dla parlamentarzystów, którzy najbardziej zaangażowali się na rzecz uchwalenia tarczy:Przypomnijmy: 9 marca Sejm niemal jednogłośnie (427 głosów za) przyjął poprawkę Senatu dotyczącą tarczy gazowej dla piekarni spółdzielczych. Dzięki zmianie piekarnie Społem i Samopomocy Chłopskiej będą mogły od 1 kwietnia korzystać z maksymalnej stawki za gaz 200,17 zł/MWh. 

Wprowadzenie tego zapisu było ogromnym sukcesem „Społem”, które zabiegało o poprawkę od grudnia 2022 roku. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum