Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Spółka Europhone z Grupy OEX przejęła 27 salonów T-Mobile

Spółka Europhone z Grupy OEX 30 listopada 2020 r. sfinalizowała przejęcie w formie zorganizowanej części przedsiębiorstwa 27 salonów sprzedaży T-Mobile od spółki Mobile Mix za kwotę 4,5 mln zł. Po przejęciu, Europhone będzie zarządzał łącznie 117 salonami. To obecnie największa sieć wśród partnerów T-Mobile.
Reklama


- Skoncentrujemy się teraz na integracji i dostosowaniu przejętej sieci do naszych standardów zarządzania sprzedażą. – powiedział Michał Dolata, prezes zarządu Europhone.
Europhone w 2016 roku dokonał przejęcia 31 punktów sprzedaży. W wyniku pracy nad jakością świadczonych w nich usług udało się znacząco zwiększyć efektywność sprzedaży.

Grupa OEX zarządza salonami sprzedaży również dla sieci Orange i Plus. Po przejęciu 27 punktów sieci T-Mobile, łącznie w zarządzaniu Grupy znajdzie się blisko 360 salonów trzech operatorów.


Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii dla firm w obszarze sprzedaży. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży e-commerce, FMCG i telekomunikacyjnej. Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum