Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Spółka Grupy Schwarz przejęła przedsiębiorstwo utylizacji odpadów Komart

Spółka PreZero International z Neckarsulm w Badenii-Wirtembergii 30 kwietnia 2020 r. przejmie Komart Sp. z o.o., zajmujące się utylizacją odpadów przedsiębiorstwo z Knurowa. Komart jest znaczącym dostawcą usług zarządzania odpadami komunalnymi i przemysłowymi z Górnego Śląska i prowadzi działalność na wszystkich etapach tego procesu – od selektywnej zbiórki odpadów, przez ich przetwarzanie i sortowanie, po ponowne użycie.
Reklama

Wartość transakcji została objęta porozumieniem o zachowaniu poufności. Reprezentujący Zarząd PreZero International Gerald Weiss wyjaśnia: - Spółka Komart, ze swoimi dwoma zakładami w Knurowie i Żorach, jest liderem rynkowym na Górnym Śląsku i stanowi ważne strategicznie uzupełnienie działalności PreZero w Polsce, dzięki któremu możemy dalej rozwijać naszą pozycję w regionie. 

PreZero zatrudnia już w Polsce ponad 1000 pracowników w różnych lokalizacjach. Reprezentujący zarząd PreZero w Polsce Thomas Sroka, powiedział: - Dzięki dwóm nowym lokalizacjom w zrównoważony sposób rozwiniemy nasz łańcuch tworzenia wartości w południowej Polsce. Nowym pracownikom pragniemy zaoferować liczne możliwości rozwoju i przyszłościowe perspektywy w dynamicznym przedsiębiorstwie.

PreZero to jeden z wiodących dostawców usług środowiskowych, zatrudniający ponad 3500 pracowników w 90 lokalizacjach na terenie Europy i Ameryki Północnej.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum