Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Spółka Prima Park sprzedała obiekt handlowy

Zarząd Prima Park S.A. poinformował, że 11 października br. powziął do wiadomości informację o podpisaniu tego samego dnia ostatecznej umowy sprzedaży nieruchomości przez spółkę zależną - Prima Park 4 Sp. z o.o.  - podała spółka.
Reklama

Przedmiotem umowy jest przeniesienie na rzecz podmiotu zewnętrznego prawa własności do nieruchomości położonej w miejscowości Dziemiany, o łącznej powierzchni 0,54 ha.

Na przedmiotowej nieruchomości znajduje się jednokondygnacyjny obiekt handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu 800 mkw. wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Na nieruchomości ustanowiona została hipoteka umowna do kwoty 3.883.175,07 zł, na zabezpieczenie spłaty kredytu inwestycyjnego. Ustanowiona hipoteka zostanie wykreślona pod warunkiem wpłaty kwoty pozwalającej na całkowitą spłatę zadłużenia, która na dzień 9 października br. wyniosła 2.135.956,26 zł.

Nieruchomość została sprzedana za cenę brutto wynoszącą 3.382.500 zł. na rzecz A.R. WOLAK INVEST S.C. Agnieszka Wolak, Robert Wolak z siedzibą w Łosinie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum