Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Startuje budowa Multiboksu obok Kauflandu w Płońsku

Rozpoczęły się prace ziemne pod budowę kolejnego obiektu sieci Multibox. Inwestorem i wykonawcą jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obiekt zostanie otwarty jesienią 2019 roku.

Reklama

Park Handlowy Multibox będzie zlokalizowany blisko centrum, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych Płońska. Obiekt powstaje bezpośrednio obok marketu Kaufland i restauracji Mc Donald’s.

Kompleks o powierzchni najmu ok. 5 tys. mkw. zaoferuje dziewięć lokali handlowych, z ofertą dopasowaną do potrzeb mieszkańców. Dla zmotoryzowanych klientów dostępne będzie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

– Do będących już w trakcie budowy parków handlowych Multibox w Głogowie oraz w Warszawie – Wilanów dołączył kolejny – w Płońsku. Ponadto, w 2019 planowane jest jeszcze otwarcie parków handlowych Multibox w Trzciance oraz w Szamotułach - mówi Maciej Celmer, wiceprezes Mallson Polska - firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektów sieci Multibox.

Park Handlowy Multibox Płońsk, będzie kolejnym projektem należącym do sieci Multibox. Prosperują już obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Dęblinie oraz dwa obiekty w Ostrowie Wielkopolskim. W ciągu najbliższych 2 lat firma zamierza powiększyć sieć o kolejne nowe lokalizacje – oprócz wspomnianych powyżej obiektów – przygotowywane są również projekty m.in. Ełku oraz w Dęblinie (rozbudowa).

Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum