Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Startuje kolejna edycja Letniej Gry MultiSport

Głównym celem  organizowanej loterii jest promocja aktywności fizycznej w okresie letnim. W tym roku MultiSport, w ramach grywalizacji wakacyjnej, nagradzać będzie m.in. za odwiedzanie nowych obiektów sportowych oraz regularność w podejmowaniu aktywności fizycznej.
Reklama

Letnia Gra MultiSport rozpocznie się 8 czerwca i potrwa do 10 sierpnia 2022 roku. W tym czasie użytkownicy kart MultiSport będą zbierali punkty m.in. za systematyczność w treningach, odwiedzanie nowych obiektów sportowo-rekreacyjnych, edukację i zabawę w ramach quizów.

Dla najwytrwalszych przygotowano liczne sportowe nagrody, m.in. profesjonalne słuchawki i bony do sklepów. Uczestnicy letniej gry będą mogli przeznaczyć zdobyte punkty na cel charytatywny. W tym roku MultiSport zamieni punkty na środki finansowe dla Fundacji Nienieodpowiedzialni, która następnie przeznaczy zebraną kwotę na pomoc Ukrainie. 

Gra o lepsze samopoczucie

Ważnym celem Letniej Gry jest także wsparcie blisko miliona użytkowników kart MultiSport w Polsce w utrzymaniu nawyku regularnej aktywności fizycznej. Jak wskazują twórcy grywalizacji, w samym 2021 roku zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania były powodem ponad 25 milionów dni absencji chorobowej.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum