Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stikeez Star Wars: Folder reklamowy kontra rzeczywistość

Figurki z postaciami z Gwiezdnych Wojen miały być hitem Lidla. Coś jednak poszło nie tak, co prostym porównaniem udowodnił jeden z internautów. Zdjęcie otrzymanych figurek porównał z grafiką z folderu reklamowego - czytamy na portalu finanse.wp.pl.
Reklama

Zabawki dostępne w sklepach znacznie odbiegają od idealnie zaprezentowanych w albumach. Jedne zezowate, inne w dziwnych kolorach.

Internauci zaczęli pytać, dlaczego figurki odbiegają od modeli prezentowanych w reklamach i doczekali się komentarza ze strony sieci.

 - (...) figurki stikeez Star Wars, które otrzymują klienci za każde wydane 50 zł są oryginalnymi, licencjonowanymi produktami. Warto dodać, że wpływa do nas wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Pamiętajmy, że głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na zbilansowaną dietę najmłodszych – bogatą w owoce i warzywa oraz dobra zabawa. Ze wszystkimi fanami Star Wars jesteśmy w stałym kontakcie na naszym fanpage’u na Facebooku - cytuje Aleksandrę Robaszkiewicz, PR Managera Lidl Polska serwis Wp.pl.

Jedną figurkę Stikeez można otrzymać w sklepach sieci w zamian za zakupy w kwocie 50 zł. Dodatkową postać można otrzymać za zakup warzyw lub owoców. Akcja trwa od 11 listopada do wyczerpania zapasów figurek, lecz nie nie dłużej niż do 10 grudnia 2017 r.

Więcej na finanse.wp.pl

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum