Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stock Spirits przejmie dystrybucję whisky Jim Beam od CEDC

CEDC nie będzie dłużej w Polsce dystrybuować whisky Jim Beam. Spółka zdecydowała się na podpisanie umowy dystrybucyjnej z Grupą Stock Spirits. Wejdzie ona w życie od września tego roku - czytamy na beamglobal.com.
Reklama
- Polska to kluczowy rynek dla marki Jim Beam. Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych rynków wschodzących w Europie, w którym dwucyfrowy wzrost odnotowują marki premium z Zachodu, zwłaszcza whisky - powiedział Albert Baladi z Beam Inc.
Beam Inc. to amerykański producent napojów alkoholowych z Deerfield w stanie Illinois. Przedsiębiorstwo działą od roku 1904, a Jim Beam to jego najbardziej rozpoznawalna marka. W swoim portfolio ma również takie marki, jak Kessler (whisky), Sauza (tequila) oraz Cruzan (rum).
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum