Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stokrotka jednego dnia otwiera cztery supermarkety w nowej wizualizacji

14 grudnia sieć Stokrotka uruchomi swoje cztery nowe placówki detaliczne. Trzy z nich otworzone będą w Lublinie i okolicy: przy ulicy Pozytywistów 1, ulicy Samsonowicza 1 oraz w miejscowości Kozubszczyzna 67A na obrzeżach Lublina. Czwarta Stokrotka powstanie w Leżajsku przy ulicy Kopernika 5A.
Reklama

Wszystkie placówki prezentować będą rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne opracowane przez Stokrotkę w ramach nowego systemu identyfikacji wizualnej. Znakiem rozpoznawczym nowych supermarketów jest zmodyfikowana oferta asortymentowa z nasickiem na świeże produkty wysokiej jakości: owoce, warzywa, mięsa i wędliny, pieczywo od lokalnych dostawców oraz rozszerzenie asortymentu o produkty gotowe do spożycia i poddane wstępnej obróbce kulinarnej. Nowy obowiązujący od września koncept, wdrażany jest we wszystkich nowych supermarkety Stokrotka.

Nowe otwarcia wzmocnią pozycję Stokrotki w Lublinie, gdzie będzie ona operatorem łącznie już 20 placówek detalicznych, a 48 w całym województwie lubelskim. Sieć liczyć będzie 211 supermarketów Stokrotka na terenie całej Polski.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum