Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stokrotka o 40 proc. zwiększy powierzchnię supermarketu w Galerii Rynek

Będąca w trakcie rozbudowy Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim wypełnia się kolejnymi najemcami. - Wskaźnik komercjalizacji wynosi ponad 80 proc., a kolejne umowy najmu są na zaawansowanym etapie. Także najemcy, którzy posiadają już swoje sklepy w Galerii Rynek decydują się na ich powiększenie. Supermarket Stokrotka, ze względu na bardzo dobrą sprzedaż oraz jej pozytywną dynamikę, zdecydował się na zwiększenie powierzchni o ponad 40 proc. – mówi Grzegorz Mroczek – wiceprezes CREAM.
Reklama

W ostatnim czasie sfinalizowano umowy najmu m in. z Neonet, Szachownicą, Big Star, Medicine, Kawiarnią Jutrzenka oraz CCC.

- Sklepy Manhattan, Kakadu, Pepco oraz Drogeria Natura powiększają swoja powierzchnię ponad dwukrotnie. W chwili obecnej prowadzimy intensywne negocjacje z szeregiem nowych marek zainteresowanych otwarciem sklepu oraz poszerzenia oferty sportowej oraz uzupełnienia oferty galerii o strefę wypoczynku - dodaje Grzegorz Mroczek.

 Salony Big Star i CCC uzupełnią ofertę modową galerii, z kolei Neonet to jedna z największych sieci sprzedaży produktów z branży RTV, AGD oraz IT, posiadający ponad 300 salonów w Polsce.

Galeria Rynek po rozbudowie będzie posiadać supermarket oraz 50 lokali handlowych, usługowych i gastronomicznych o łącznej powierzchni najmu ponad 11 tys. mkw. Dla klientów Galerii przewidziano parking na 95 samochodów. Otwarcie Galerii Rynek planowane jest na grudzień 2015 roku.

 Inwestorem Galerii Rynek jest P.U.H. Motozbyt Sp z o.o. z Tomaszowa Lubelskiego. Komercjalizację obiektu prowadzi CREAM z siedzibą w Warszawie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum