Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stokrotka otwiera sklep internetowy w formule zamów-odbierz


Od poniedziałku, 6 kwietnia Stokrotka uruchamia e-sklep dla mieszkańców Lublina w formule zamów i odbierz. Zakupy będzie można odbierać póki co tylko w jednym sklepie: przy al. Spółdzielczości Pracy (Galeria Olimp). To pilotażowy program. Wkrótce podobna usługa będzie dostępna też w sklepach Stokrotki zlokalizowanych w innych miastach.
Reklama


- Sklep internetowy daje możliwość robienia zakupów o dowolnej porze. W tym momencie oferujemy możliwość zakupu online wyselekcjonowanych, niezbędnych produktów. Sukcesywnie będziemy jednak rozszerzać asortyment – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, dyrektor sprzedaży i marketingu , członek zarządu Stokrotka.
Zakupy online na stronie www.sklep.stokrotka.pl można robić przez całą dobę i odebrać je
w dogodnym dla siebie terminie w supermarkecie Stokrotka w Galerii Olimp w Lublinie. Klient może zapłacić za zakupy w chwili składania zamówienia lub przy jego odbiorze. Płatności można dokonać gotówką, bonami towarowymi, kartą płatniczą lub kredytową. Sklep wydaje zamówienia w specjalnie wydzielonej kasie, przygotowanej wyłącznie do obsługi zamówień internetowych – bez konieczności wchodzenia do sklepu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum