Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stokrotka szuka kierowników do 8 sklepów, zastępców do 30

Stokrotka ruszyła z programem rekrutacyjnym na stanowiska kierowników i zastępców kierowników sklepów. Dyrektorzy placówek są poszukiwani do ośmiu lokalizacji, a ich zastępcy do 30.
Reklama

Stokrotka zatrudnia ponad 7200 osób. Obecnie do supermarketów we Wrocławiu, w Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Węgorzewie, Knurowie, Lublinie i w Zamościu poszukuje kandydatów na stanowisko kierownik sklepu.
Wymagania to: wykształcenie minimum średnie; minimum roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze - preferowana branża spożywcza; umiejętność obsługi komputera; dyspozycyjność; zaangażowanie; odporność na stres i dobra organizacja pracy oraz predyspozycje kierownicze.

Natomiast ogłoszenie na stanowisko zastępcy kierownika sklepu dotyczy takich lokalizacji jak: Poznań, Sanok, Wrocław, Wasilków, Białystok, Boguchwała, Gdynia, Swarzędz, Brzeg, Lubin, Bolesławiec, Białystok, Piła, Łomża, Tychy, Rzeszów, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Mrągowo, Knurów, Kraków, Lublin, Żory, Barczewo, Zamość, Gliwice, Warszawa, Karpacz oraz Jelenia Góra.

Jak już pisaliśmy Stokrotka szacuje, że na koniec 2016 r. w jej strukturach będzie działało łącznie 430 sklepów, co oznacza wzrost o 31,5 proc. (327 sklepów na koniec 2015 r.)

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum