Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stokrotka z magazynem e-commerce w Lublinie

Stokrotka wprowadza nowe rozwiązania w sklepie internetowym w Lublinie. Zakupy spożywcze realizowane w tym mieście i okolicznych miejscowościach zostaną skompletowane w nowym magazynie sieci i dostarczone z niego przez kurierów do wybranego przez klienta miejsca.
Reklama

W Lublinie powstał pierwszy magazyn sieci Stokrotka, realizujący zamówienia złożone w sklepie internetowym. Klienci robiący zakupy spożywcze online mają dzięki niemu dostęp do kilku tysięcy artykułów. W ofercie znajduje się asortyment produktów świeżych – owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady. Dostępne są również produkty mrożone takie jak gotowe dania, lody czy owoce i warzywa. Zakupy zrobione w internetowym sklepie Stokrotki przygotują jej pracownicy, a dostarczą dedykowani kurierzy w wybranym przez klienta dniu i godzinie.

– Dzisiaj dostarczamy w ten sposób zakupy do domów klientów już w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce. Uruchomienie w Lublinie pierwszego magazynu dedykowanego zakupom online jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej działalności w tym obszarze  – informuje Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

Dla zakupów powyżej 100 złotych zrealizowanych w sklepie internetowym Stokrotki koszt dostawy wynosi złotówkę. Jednocześnie sieć umożliwia zrobienie dużych zakupów, ponieważ ograniczenie wagowe sięga 40 kilogramów. Zakupy z nowego magazynu są dowożone do klientów przez kurierów, korzystających z samochodów z chłodnią, które umożliwiają transport dostosowany do produktów mrożonych czy chłodzonych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum