Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stoprocent pozyskał 740 tys. zł na reaktywację. Rusza z e-sklepem

Na rynek polskiej odzieży streetwear wraca marka Stoprocent - zapowiada jej twórca i dyrektor kreatywny Winicjusz Wini Bartków. Stoprocent spółka akcyjna rusza też z akcją crowfundingową.
Reklama

Na rynek polskiej odzieży streetwear wraca marka Stoprocent. Jej twórca i dyrektor kreatywny Winicjusz Wini Bartków odpowiada na oczekiwania fanów marki i z pełnym zaangażowaniem i świeżością umysłu zapowiada wielki powrót legendarnego brandu. Stoprocent spółka akcyjna umożliwia stęsknionym fanom na dołączenie do grupy inwestorskiej i wypuszcza emisję części swoich akcji dając możliwość współtworzenia brandu.

Za reaktywację marki oprócz samego dyrektora kreatywnego stoi nowy zespół, na którego czele stoi Adam Romanowski i Maciej Grad, który przechodzi z agencji Semcore, gdzie pracował jako brand manager. Razem z Romanowskim odpowiedzialni są, za stworzenie nowego modelu biznesowego dla marki.


Marka pod koniec sierpnia uruchomi nowy sklep internetowy, który oprócz klasycznej dostępności ubrań będzie umożliwiał zakup limitowanych dropów. Firma zapowiada rozwój zespołu, nowy kanał youtube o modzie streetwear i nowy sklep stacjonarny. Marka zapowiada także współpracę z Andrzejem Draganem oraz Maciejem Kawulskim.

Stoprocent planuje w dwa lata zbudować pozycję w Polsce a następnie rozpocząć ekspansję zagraniczną, która zacznie się od rynku niemieckiego.

Marka otwiera się również na grupę nowych odbiorców tj. 17-25 lat oraz kobiety.

Sklep w niespełna miesiąc emisji akcji zebrał 740 tys. zł od inwestorów. Firma inwestuje też swoje środki na projekty nowych kolekcji i zatrudnienie pracowników. Oprócz dywidency, dostępu do likitowanych dropów, gadżetów i zniżek akcjonariusze mają możliwość w zależności od wykupionych pakietów otrzymać vipowskie bilety na imprezę połączoną z pokazem nowej kolekcji Stoprocent, imprezę priv u Winiego, czy wizytę w programie Winiego na YT. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum