Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Strefa walentynkowa w Galerii Północnej

Galeria Północna nastraja warszawiaków do Walentynek, w czym pomóc ma stworzona już na początku lutego spektakularna dekoracja. Wokół olbrzymiej rzeźby „Wir” Oskara Zięty, która znajduje się w sercu galerii, powstała właśnie romantyczna strefa walentynkowa.
Reklama

Strefa walentynkowa w Galerii Północnej

Odwiedzający Galerię Północną znajdą tu m.in. kilkumetrowy, pełen czerwonych świateł tunel dla zakochanych rozciągający się nad mostkiem, będący zarazem ciekawym insta-pointem, a także fotele w kształcie serc, które mogą posłużyć za tło do sesji zdjęciowej.

W strefie ustawiono także niezwykłe drzewko, na którym zawiesza się kartki walentynkowe z życzeniami dla ukochanej osoby. Nad całością unoszą się natomiast duże serca klimat święta zakochanych.

Strefa walentynkowa Galerii Północnej, fot. mat. pras.
Strefa walentynkowa Galerii Północnej, fot. mat. pras.

To nie pierwszy raz, kiedy Północna decyduje się na taką aranżację. Powód? – W sezonie walentynkowym jesteśmy jedną z chętniej odwiedzanych destynacji randkowych, przede wszystkim za sprawą m.in. kina, restauracji i kawiarni. Tą strefą tworzymy dodatkowe, atrakcyjne miejsce, które można wpisać w plany święta zakochanych – mówi Barbara Andrzejewska, marketing manager Galerii Północnej.

Strefa, działająca do 28 lutego, jest ogólnodostępna. Wstęp do niej jest bezpłatny.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum