Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Stwórz DżentelMema - nowy konkurs marki Ahmad Tea London

Stworzenie mema za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji to zadanie czekające na uczestników najnowszego konkursu Ahmad Tea London. Do wygrania aż 3 romantyczne wycieczki do Londynu dla dwojga oraz 150 zestawów herbat. Motywem przewodnim zabawy jest flirt angielskiej damy i dżentelmena.
Reklama

Ruszyła zabawa z marką Ahmad Tea London pt. „Damy i DżentelMemy”. Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy wejść na stronę www.ahmadtea.pl/dzentelmemy i udowodnić, że błyskotliwie władamy słowem, odpowiadając na pytanie za pośrednictwem autorskiego DżentelMema. Następnie należy zarejestrować kod promocyjny, który znaleźć można między innymi wewnątrz promocyjnych opakowań herbat Ahmad Tea London. Na każdym etapie trwania konkursu uczestnicy będą mieli okazję wygrać jeden ze 150 zestawów wysokiej jakości herbat. Zgłoszenie dwóch lub więcej kodów w danym miesiącu uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody dodatkowej, którą jest podróż do Londynu – stolicy kraju, w którym picie herbacianego naparu jest narodowym rytuałem.

Konkurs to zabawa, która ma za zadane przybliżyć konsumentom angielskie pochodzenie marki. To zaproszenie do świata brytyjskiej damy i dżentelmena, ich specyficznego humoru i nienagannych manier – mówi Ewa Spychała, Marketing Manager LEVANT Foods.

Całą talię „Flirtu towarzyskiego w brytyjskim stylu” zakupić można na stronie www.sklep.smacznego.pl. Stylizowane karty w stylu retro. Rewersy z pięknymi rycinami. Pudełko zawiera 14 kart oraz 1 „jokera” z kodem promocyjnym. Gra przeznaczona dla 2 lub więcej graczy w wieku od 12 lat.

Zgłoszenia konkursowe uczestników będą przyjmowane do dnia 9.04.2018 r. i będą podzielone na etapy:
• Etap pierwszy: Zgłoszenia Konkursowe będą przyjmowane od dnia 19 stycznia 2018 r. do dnia 12 lutego 2018 r. Ogłoszenie wyników pierwszego etapu nastąpi w dniu 27 lutego 2018 r. b)
• Etap drugi: Zgłoszenia Konkursowe będą przyjmowane od dnia 13 lutego 2018 r. do dnia 12 marca 2018 r. Ogłoszenie wyników drugiego etapu nastąpi w dniu 27 marca 2018 r.
• Etap trzeci: Zgłoszenia Konkursowe będą przyjmowane od dnia 13 marca 2018 r. do dnia 9 kwietnia 2018 r. Ogłoszenie wyników trzeciego etapu nastąpi w dniu 24 kwietnia 2018 r.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum