Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sukces punktu szczepień w opolskim centrum handlowym

Po pierwszym tygodniu funkcjonowania, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu przedłuża działanie punktu szczepień w Centrum Handlowym Karolinka. Jak informuje placówka, planowane jest uruchomienie punktu szczepień w Centrum Handlowym Turawa Park.
Reklama

Punkt szczepień w Centrum Handlowym Karolinka Uniwersytecki Szpital Kliniczny uruchomił w poniedziałek. Jak informuje USK, codziennie zgłasza się do niego ponad stu chętnych do przyjęcia szczepionki. Według osób obsługujących punkt, szczególnym zainteresowaniem cieszą się szczepionki firmy Johnson@Johnson, które nie wymagają powtórzenia dawki.

Ze względu na duże zainteresowanie chętnych, działanie punktu w CH Karolinka zostanie przedłużone na kolejny tydzień - do 19 czerwca. W punkcie mogą szczepić się wszyscy chętni, od 16. roku życia, bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Natomiast od 24 do 26 czerwca szpitalne zespoły z USK będą też prowadziły akcję szczepień bez rejestracji dla wszystkich chętnych od 16. roku życia odwiedzających Centrum Handlowe Turawa Park w Zawadzie, w ramach "IX Charytatywnego Rajdu Rowerowego". Punkt szczepień będzie tam ulokowany w pomieszczeniach po sklepie Praktiker, czynny w godzinach od 9.00 do 20.00.

Punkty szczepień w całym województwie mają wolne terminy szczepień. W punkcie szczepień masowych, działającym przy Politechnice Opolskiej, który był przygotowany na szczepienie nawet dwóch tysięcy osób dziennie, na początku czerwca zgłaszało się kilku - kilkunastu pacjentów na dobę. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum