Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Supermarket jak miasto - zobacz bydgoskie sklepy sieci Piotr i Paweł (galeria)

Supermarket  Piotr i Paweł w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 86 powstał w 2017 roku, a jego właścicielem jest Sławomir Zienowicz. Sklep z jednej strony nawiązuje do włoskich miasteczek, a z drugiej – do powściągliwego i konsekwentnego w formie i materiale porządku. Kolorystyka supermarketu jest surowa, zachowana w czerni, bieli i szarościach, ocieplona naturalnym kolorem drewna orzechowego.
Reklama

Przestrzeń supermarketu potraktowana jak miasto – wprowadzono, zaczerpnięte z teorii urbanistyki – struktury powierzchni, pozytywnie oddziałujące na obserwatora – uliczki, rejony, pasma graniczne, znaki szczególne, płaszczyzny i linie prowadzące. Użytkownik jest wprowadzony w przyjazny skalą ciąg czasoprzestrzenny, dzięki czemu będzie czuł się komfortowo i szybko zorientuje się w topografii „miasta”.

Wyjątkowy w tym sklepie jest również asortyment. Garmażerka, cukiernia, pieczywo – to wszystko przygotowywane jest na miejscu przez profesjonalnych kucharzy.

Piotr i  Paweł przy ul.Nakielskiej 86 to jeden z trzech supermarketów prowadzonych przez Sławomira Zienowicza w Bydgoszczy. W drugim,  nowo wyremontowanym supermarkecie przy ul. Grzymały Siedleckiego 20, klienci mają również możliwość dokonywania zakupów nie tylko w  nowoczesnym wnętrzu, lecz również korzystania ze znakomitych  dań wytwarzanych na miejscu.  

W Bydgoszczy sieć Piotr i Paweł posiada łącznie 5 sklepów.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum