Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Swarovski celebruje 100-lecie Disneya

Swarovski celebruje 100. rocznicę powstania The Walt Disney Company, łącząc siły z Disney 100 Years of Wonder (Disney100).
Reklama

Disney zaprosił wielu najbardziej znanych na świecie kreatywnych wizjonerów i talentów nowej generacji ze świata mody, filmu, muzyki i sztuki do stworzenia dzieł inspirowanych Disney, wspierając w ten sposób organizację Make-A-Wish®.

Współpraca Disney i Swarovski

Giovanna Engelbert, globalna dyrektor kreatywna firmy Swarovski, przyczyni się do projektu repliki, wykonanego na zamówienie pantofelka z litego kryształu, stworzonego na potrzeby Disney’s 2015 Live Action Cinderella.
Pantofelek ma 221 faset i jest wycięty z litego kryształu Aurora Borealis, który posiada unikalne właściwości odbijające światło i promieniuje magicznym blaskiem. Jego wykonanie zajęło zespołowi ośmiu techników 150 godzin.

Wieloletnia współpraca Swarovski z Disney sięga prawie dwudziestu lat. Kryształowy dom ożywia kultowe postacie Disney od 2005 roku, kiedy to stworzył sześć kryształowych figurek jednych z najbardziej ukochanych postaci Disneya - Myszkę Miki i Myszkę Minnie, Pluto, Kaczora Donalda i Kaczkę Daisy oraz Goofy'ego. Od tego czasu Swarovski stworzył kryształowe figurki wielu klasycznych postaci Disneya i księżniczek Disneya.

Biżuteria Disney100 x Swarovski

W ramach obchodów, Swarovski w tym roku wprowadzi kolekcję biżuterii i dekoracji wnętrz Disney100 x Swarovski. Kolekcja zawiera trzy najbardziej ikoniczne postacie Disneya - Myszka Miki, Kaczora Donalda i Myszkę Minnie - te radosne elementy są tworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz z wykorzystaniem savoir-faire Swarovskiego. Upamiętniając stulecie magicznego opowiadania historii, ta kolekcja jest olśniewającym świadectwem prawie dwudziestu lat kreatywnej współpracy między Swarovskim a Disneyem.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum