Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Swarovski co roku stawia własną choinkę

Po przeobrażeniu fasady hotelu The Mark w Nowym Jorku - w kryształowy piernik, nadszedł czas, by również Mediolan znalazł się w blasku świątecznego światła. Od 1 grudnia 2022 r. do 6 stycznia 2023 r. choinka Swarovski będzie stała w Galerii Vittorio Emanuele II.
Reklama

Michele Molon, dyrektor handlowy firmy Swarovski, mówi: „Cieszymy się, że w tym roku, po raz kolejny możemy zaprezentować choinkę Swarovskiego w Mediolanie. Ta niezwykła instalacja celebruje naszą miłość do miasta, a także świąteczny sezon, który jest wyjątkowym okresem dla marki Swarovski. W tym roku nazwaliśmy to drzewko: „The Tree of Dreams”, aby uczcić radość i cudowność tego wyjątkowego momentu w roku”.

The Tree of Dreams, Swarovski
The Tree of Dreams, Swarovski

Tegoroczne Drzewo Marzeń to jedna z atrakcji świątecznych, których nie można przegapić. Powracająca co sezon, od ponad ośmiu lat, choinka Swarovskiego jest hołdem dla miasta, zapraszając wszystkich przechodniów do utożsamiania się ze świątecznym duchem i pełnego zaangażowania w magię i dziecięcy cud.

Drzewo Marzeń marki Swarovski

Choinka posiada rozkoszny, piernikowy motyw, charakteryzujący się ikonicznymi motywami sezonu. Wśród gałęzi można dostrzec tradycyjne symbole i klasyczne bajki, które przywołują na myśl kolekcję ozdób Swarovskiego, jednocześnie oddając hołd Mediolanowi i jego mieszkańcom.
Giovanna Engelbert mówi: „Mediolan to moje miasto rodzinne i chciałam podarować mu coś, co wywołałoby taki sam zachwyt, jak wtedy, gdy jako dziecko spacerowałam po jego ulicach z oczami pełnymi świateł od świątecznych dekoracji. Drzewo Marzeń to nie tylko choinka, ale również zaproszenie do odkrywania cudów tej wyjątkowej chwili w roku.”

Choinka została podświetlona 5 grudnia podczas uroczystego publicznego eventu, w którym udział wzięli przedstawiciele zarządu miasta, dyrektor generalny Alexis Nasard, dyrektor kreatywna Giovanna Engelbert oraz gość specjalny, który oficjalnie włączył światła.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum