Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Świąteczne paczki. Pracownicy Biedronki skarżą się na portfele z pleśnią

Pracownicy sieci Biedronka w ramach świątecznych prezentów od firmy otrzymali m.in. skórzane portfele i parasolki. Z wpisów na formach pracowniczych wynika, że niektórzy pracownicy znaleźli w podarowanych portfelach pleśń - donoszą wirtualnemedia.pl.
Reklama

Biedronka w tym roku przygotowała niemal 81 tysięcy paczek dla pracowników i 78 tysięcy paczek dla dzieci. W paczkach znalazły się zestawy galanterii skórzanej, w skład którego wchodzą 2 portfele – damski i męski, etui na karty i drobne oraz parasolka, słodycze, kawa i herbaty.

Nie wszyscy jednak byli zadowoleni z otrzymanych podarunków. Niektórzy pracownicy skarżą się w internecie, że na podarowanych portfelach i parasolach znaleźli pleśń.

 

 

Zawilgocone prezenty świąteczne pracowników Biedronki

Na krytykę jakości galanterii zareagował już jej dostawca, firma Semi Line. W oświadczeniu informuje: "Z zaskoczeniem, ale i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w przypadku części dostawy pojawiły się problemy produktowe. Cała produkcja przeszła rygorystyczne badania jakościowe Intertek na finalnym etapie produkcji. Problem z powstającym białym nalotem na części produkcji musiał wystąpić najprawdopodobniej na etapie transportu morskiego w warunkach zwiększonej wilgotności. Mamy nadzieję, że problem wystąpił w nielicznych kartonach, narażonych w ten sposób na skrajne parametry wilgotnościowe".

wirtualnemedia.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum