Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Syndyk kolejny raz wystawia obiekt Marcpolu w Częstochowie na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Marcpol S.A. w upadłości z siedzibą w Łomiankach ogłasza przetarg na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 7417 m2, położonej w Częstochowie przy ulicy Dekabrystów 80 zabudowanej budynkiem handlowo-usługowym.
Reklama

Cena wywoławcza przedmiotu przetargu wynosi cztery miliony czterysta dwadzieścia tysięcy złotych brutto, w tym podatek VAT według stawki 23%.

Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 lutego 2018 roku na adres: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 442.000,00 zł (słownie: czterysta czterdzieści dwa tysiące złotych 00/100). 

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 26 lutego 2018 roku o godzinie 10.00 w budynku Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100 A, 00 – 454 Warszawa w sali nr 14.

Sprzedaż nieruchomości Upadłego ma skutki sprzedaży egzekucyjnej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum