Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Szkolni przyjaciele powracają po latach do kampanii Hochland

Przyjaźń zaczyna się od pysznych, prostych gestów, które nadają życiu smak – ta idea była bliska firmie Hochland Polska od początku jej istnienia. Wiele lat temu na srebrnych ekranach zagościła reklama "Szkolni przyjaciele", po latach aktorzy ponownie spotkają się na planie zdjęciowym. W taki sposób Hochland świętuje 25 lat obecności na rynku.
Reklama

Z okazji 25 lat na rynku, firma Hochland przygotowała dla swoich fanów jedyną w swoim rodzaju, sentymentalną podróż w czasie.

Wszyscy pamiętamy reklamę z dwójką uczniów, którzy na parkowej ławce wymieniali się kanapkami. Po latach Hochland odszukał głównych bohaterów, którzy – jak się okazało – przyjaźnią się od czasów jej nagrania. Odtwórcy głównych ról, teraz już dorośli, tym razem wcielili się w rolę małżeństwa, które razem z dziećmi wraca na parkową ławeczkę przypominającą im o beztroskich, szkolnych czasach i serkach Hochland.

Hochland Polska dzieli się ze swoimi klientami nie tylko serami i kulinarnymi inspiracjami, lecz także  nagrodami, jakie można wygrać w wielkiej loterii urodzinowej. W najnowszej loterii do wygrania jest 5 rodzinnych aut Jeep Renegade i każdego dnia wiele nagród pieniężnych - 25 x 100 zł.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum