Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Take&Go uruchamia kolejne placówki w Poznaniu (galeria)

Pierwszy bezkasowy sklep Take&GO w Poznaniu ruszył kilka miesięcy temu przy ulicy Półwiejskiej 13. Już 13 grudnia otwiera się punkt przy ul. Katowickiej 67b, a wkrótce otwarty zostanie kolejny, przy Al. Marcinkowskiego. Firma zapowiada również wejście do Warszawy.
Reklama

sklep, jak twierdzą właściciele, będzie różnił się wystrojem od pilotażowego marketu, a asortyment będzie dopasowany do potrzeb klienta lokalnego i zostanie rozszerzony m.in. o produkty dla dzieci, jedzenie dla zwierząt czy świeże owoce i warzywa. Założeniem jest danie konsumentom możliwości kupna najpotrzebniejszych produktów dobrej jakości o każdej porze.

— Rozwijamy się świadomie – otwierając pierwszy sklep chcieliśmy zdobyć zaufanie klientów i pokazać im zupełnie nową formułę zakupów. To zgodnie z przewidywaniami nam się udało i jesteśmy więcej niż zadowoleni z wyników. Lokalizacja w centrum spotkała się z dobrym odbiorem, wśród śpieszących się Poznaniaków i turystów. Teraz chcemy dotrzeć do innego typu konsumenta i otwieramy pierwszy sklep osiedlowy. Z naszych badań wynika, że format sprawdzi się również w takim otoczeniu, więc jest to naturalny kierunek rozwoju sieci. Jeśli zaś chodzi o plany na przyszłość, to jeszcze w tym roku zamierzamy otworzyć trzeci lokal — mówi Marcin Dąbrowski, Prezes Zarządu Surge Cloud, twórców Take&GO.

Format Take&GO to projekt firmy Surge Cloud, która odpowiada za procesy cyfrowej transformacji dla punktów sprzedażowych i systemy takie jak inteligentna półka.

W sklepach Take&GO, klient nie będzie musiał samodzielnie kasować produktów, zrobi to za niego specjalny system zintegrowany z dedykowaną aplikacją w smartfonie.

Sieć stawia na asortyment spożywczy, szeroką ofertę dań gotowych, soki bez konserwantów, krojone owoce oraz kawę. Nie będzie prowadzona sprzedaż alkoholu oraz papierosów.

We wrześniu br. zapowiadano, że w rok od otwarcia pierwszego sklepu, spółka planuje stworzyć 21 placówek na terenie całego kraju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum