Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Takeshy Kurosawa najemcą Domu Mody Klif w Warszawie

Do grona najemców Galerii Klif w Gdyni dołączyły dwie nowe marki: sklep SFD oraz piekarnia i cukiernia Eres. Z kolei w Domu Mody Klif w Warszawie 17 września sklep otwiryzła ekskluzywna marka odzieżowa Takeshy Kurosawa. Obecnie na przestrzeni 18 500 mkw. w Domu Mody Klif dostępne są 104 sklepy.
Reklama

 Nowi najemcy wynajęli łącznie 110 m2 powierzchni i stanowią uzupełnienie oferty Galerii Klif, w której dostępnych jest aktualnie ponad 100 sklepów i lokali usługowych.

SFD to największy sklep z suplementami diety w Polsce. Posiada sklepy stacjonarne w największych polskich miastach. Oferuje odżywki stosowane w czasie treningów, zdrową żywność oraz produkty wspierające odchudzanie. W Galerii Klif zajął 54,20 m2.

Piekarnia i cukiernia ERES powstała z pasji dostarczania klientom naturalnych i zdrowych produktów, takich jak chleb na samodzielnie wykonywanym zakwasie, innego rodzaju pieczywa przygotowanego bez spulchniaczy i konserwantów oraz ciast i deserów, przygotowywanych wyłącznie na bazie masła i świeżych jaj. W Galerii Klif zajmuje 56,73 m2.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum