Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tarcza gazowa także dla Społem. Spółdzielcy dziękują posłom

Senatorowie i Posłowie zagłosowali za poprawką rozszerzającą tarczę gazową o piekarnie Społem.
Reklama

W Senacie poprawka przeszła jednogłośnie, a w Sejmie "ZA" głosowało 427 posłów. - Oznacza to, że piekarnie Społem przetrwają i dalej będą prężnie się rozwijać, a chleb chociaż najwyższej jakości nie będzie kosztował 15 zł! - informuje spółdzielnia.

KZRSS Społem dziękuje posłom i senatorom

podziękowanie.jpg
podziękowanie.jpg

 Przypomnijmy, 16 stycznia Prezes Związku - Ryszard Jaśkowski - spotkał się z w Sejmie z Marszałek Witek, oraz marszałkiem Zgorzelskim w sprawie objęcia ustawą gazową zakładów produkujących pieczywo.

Społem walczy o tańszy gaz

- Zarząd Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" ponownie wraca do sprawy cen pieczywa po ogłoszonych na początku 2023 roku podwyżkach cen gazu. Obrona piekarń przed likwidacją jest na tyle kardynalna i arcyważna, że w poniedziałek 16 stycznia Prezes Ryszard Jaśkowski spotkał się z w Sejmie z Panią Marszałek Witek, oraz marszałkiem Zgorzelskim w sprawie objęcia ustawą gazową zakładów produkujących pieczywo. Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami - podało wtedy Społem.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum