Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Te sieci nie otworzą swoich sklepów w Wigilię. Pracownicy mają wolne

Są sieci handlowe, które postanowiły, że świętowanie rozpoczynają już rano 24 grudnia i nie zamierzają otwierać swoich placówek.
Reklama

24 grudnia nie zrobimy zakupów w sklepach IKEA

- Święta są okresem podsumowań i wypoczynku, a także czasem spędzonym z najbliższymi. Chcemy umożliwić wszystkim pracowniczkom i pracownikom celebrację tego czasu po swojemu, dlatego w Wigilię wszystkie sklepy IKEA, Punkty Odbioru Zamówień IKEA, Studia Planowania IKEA, Punkt Planowania IKEA oraz Zdalne Miejsce Spotkań z Klientami DOMOLINIA IKEA będą nieczynne. Zakupy w IKEA będą możliwe 24/7 poprzez stronę IKEA.pl oraz Aplikację Mobilną IKEA z odbiorem lub dostawą po świętach. Zapraszamy ponownie od 27 grudnia. W Sylwestra natomiast będziemy otwarci do godziny 16:00, aby przygotować się na powitanie Nowego Roku. Niech żyje magia świąt! - zapowiada sieć.

IKEA mówi: Wigilię spędzamy w gronie najbliższych!
IKEA mówi: Wigilię spędzamy w gronie najbliższych!

Jysk kontynuuję tradycję. W Wigilię bez zakupów

Jysk kontynuuje tradycję wolnej Wigilii, kiedy wszystkie sklepy są zamknięte, a pracownicy mają więcej czasu dla najbliższych. Tak było w 2012 roku, tak będzie też w tym roku.

 W tym roku po raz siódmy pracownicy otrzymają dodatkowy dzień wolny w okresie zwiększonej sprzedaży przedświątecznej.

Zamknięcie sklepów 24 grudnia oznacza dla JYSK utratę paru milionów obrotów, ale gest spotyka się z bardzo dużym uznaniem i sympatią klientów i pracowników. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum