Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Teekanne rozpoczęło współpracę z siecią kin Helios

Herbatki TEEKANNE pojawią się w sieci Helios, czyli 43 kinach w całej Polsce. Produkty marki czekają na uczestniczki seansów, które w grudniu, lutym lub marcu zdecydują się na udział w Kinie Kobiet.
Reklama

- Doskonała w smaku herbata i nastrojowy film to połączenie, które umili kobietom niejeden wieczór – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. – Śledzenie losów ulubionych bohaterów z kubkiem herbaty w dłoni staje się o wiele przyjemniejsze – dodaje.

11 i 12 grudnia w kinach Helios odbyła się projekcja filmu „Zawsze jest czas na miłość” opowiadająca o tym, że nawet w jesieni życia możliwa jest miłość. Każda uczestniczka seansu otrzymała w prezencie herbatki owocowe TEEKANNE „LOVE”, a także miała możliwość zdobycia w konkursie wyjątkowych kolekcji produktów. Kobiety biorące udział w lutowym i marcowym Kinie Kobiet będą miały szansę na wygranie zestawu TEEKANNE LOVE Collection oraz TEEKANNE Fruit Collection. Każda kolekcja zawiera kilka rodzajów herbat w sam raz na chłodne wieczory.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum