{* GA4 Stream *}
WIADOMOŚCI

Tefal korzysta z Lease Commander do zarządzania umowami najmu

Autor: dlahandlu.pl Dodano: 08-06-2022 10:52 | Aktualizacja: 08-06-2022 11:20
Tefal przerzuca administrację do Lease Commander fot. mat. prasowe

Groupe SEB Polska prowadząca sklepy pod logo Tefal rozpoczęła korzystanie z polskiego oprogramowania Lease Commander. Rozwiązanie wspiera zarządzanie najmem 27 sklepów Tefal na terenie Polski.

Lease Commander, to system porządkujący informacje z umów najmu i dostarczający wiedzę potrzebną do zarządzania lokalizacjami. Rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem i raportowaniem danych z dokumentów najmu. Groupe SEB Polska korzysta z nowej wersji 4.0 Lease Commander wprowadzonej właśnie na rynek.

„Nowe rozwiązanie informatyczne porządkuje kwestię najmu powierzchni naszych sklepów w centrach handlowych. Zdecydowanie przyśpieszyło zarządzanie umowami a generowane przez aplikację przekrojowe raporty dają nam informacje potrzebne w zarządzaniu. Oznacza to dla nas między innymi błyskawiczny dostęp do bardzo potrzebnych informacji w trakcie podejmowania decyzji na przykład o przedłużeniu lub rezygnacji z najmu.” – komentuje Milena Korycińska (Retail Operations Supervisor) z Groupe SEB Polska.