Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tefal korzysta z Lease Commander do zarządzania umowami najmu

Groupe SEB Polska prowadząca sklepy pod logo Tefal rozpoczęła korzystanie z polskiego oprogramowania Lease Commander. Rozwiązanie wspiera zarządzanie najmem 27 sklepów Tefal na terenie Polski.
Reklama

Lease Commander, to system porządkujący informacje z umów najmu i dostarczający wiedzę potrzebną do zarządzania lokalizacjami. Rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem i raportowaniem danych z dokumentów najmu. Groupe SEB Polska korzysta z nowej wersji 4.0 Lease Commander wprowadzonej właśnie na rynek.

„Nowe rozwiązanie informatyczne porządkuje kwestię najmu powierzchni naszych sklepów w centrach handlowych. Zdecydowanie przyśpieszyło zarządzanie umowami a generowane przez aplikację przekrojowe raporty dają nam informacje potrzebne w zarządzaniu. Oznacza to dla nas między innymi błyskawiczny dostęp do bardzo potrzebnych informacji w trakcie podejmowania decyzji na przykład o przedłużeniu lub rezygnacji z najmu.” – komentuje Milena Korycińska (Retail Operations Supervisor) z Groupe SEB Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum