Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tesco odświeża markę Value

Od kilkunastu dni w sklepach Tesco dostępne są już pierwsze produkty Value w nowej szacie graficznej. Obecnie seria obejmuje około 20 linii, m.in. mleko, makarony, ryż, olej i chipsy. Ale to dopiero początek. Odświeżenie wizerunku najtańszych produktów to kolejny element strategii rynkowej, która ma przyciągnąć do sklepów Tesco klientów, którzy oczekują najniższej ceny.
Reklama

Warto przypomnieć, że produkty Tesco pod marką Value to linia najtańszych w swojej kategorii towarów spożywczych, chemii gospodarczej i produktów przemysłowych. Wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie atrakcyjności najtańszych produktów w sklepach Tesco.

- Zmiana ta jest częścią większego projektu, w ramach którego chcemy odświeżyć wygląd wszystkich produktów Value, a także zrewidować asortyment i jakość produktów - komentuje Marcin Buczek, odpowiedzialny za projekt po stronie Tesco Polska. - Pracujemy też nad tym, by poprawić widoczność i rozpoznawalność produktów Value na półce. Dzięki temu nasi klienci będą mogli liczyć na łatwiejsze i szybsze zakupy. Efekty całego przedsięwzięcia będą widoczne w sklepach już pod koniec tego roku.

Zmienione opakowania cechują się jednolitą kolorystyką i charakterystycznymi piktogramami nawiązującymi do produktu. Na opakowaniach znajdziemy także informacje o wartościach odżywczych produktów.

Sieć sklepów Tesco zarządza w Polsce siecią ok. 450 sklepów w różnych formatach - od potężnych hipermarketów, po małe supermarkety osiedlowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum