Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tesco przekaże 1,125 mln zł na cele społeczne

Aktywni mieszkańcy, instytucje i organizacje pozarządowe już po raz czwarty
w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” otrzymają granty na realizację lokalnych projektów społecznych. Tesco przekaże na ten cel 1 125 000 złotych.
Reklama

Tesco od 2016 roku realizuje program społeczny „Decydujesz, pomagamy” i wspiera swoich pracowników i klientów w ich najbliższym otoczeniu.  W ciągu trzech dotychczasowych edycji programu do organizacji pozarządowych w Polsce trafiły granty o łącznej puli 2,15 milionów złotych. Zaangażowani mieszkańcy zrealizowali ponad 400 projektów, wpływających na modernizację lokalnego otoczenia.

Mieszkańcy swoje pomysły na działania mogą zgłaszać za pomocą formularza, dostępnego na stronie www.tesco.pl/pomagamy do 30 marca 2018 roku.
- Razem, udało nam się zrealizować ponad 400 projektów, które wniosły trwałą zmianę w życie wielu wsi, miasteczek i miast. Jesteśmy z tego dumni i chcemy robić jeszcze więcej, dlatego w tej – już IV – edycji programu „Decydujesz, pomagamy” w każdym ze 125 mikroregionów nagrodzimy nie jedną, a trzy organizacje społeczne. To nasze podziękowanie za zaangażowanie ludzi aktywnie działających na rzecz swojego otoczenia – mówi Katarzyna Michalska-Miszczyk, prezes Fundacji Tesco.

Zgłaszane projekty mogą dotyczyć edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych, działań na rzecz zwierząt i środowiska naturalnego, pielęgnowania lokalnych tradycji.

Każda organizacja, która dojedzie do etapu głosowania zwycięży, jednak to liczba głosów, oddanych przez klientów Tesco, przesądzi czy grant wynosił będzie 5000, 3000 czy 1000 złotych.

Tesco ma w Polsce blisko 400 sklepów. Firma zatrudnia około 25 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 3700 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad 5 milionów klientów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum