Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

TK Maxx w Forum Koszalin i Posnanii

Do grona najemców Forum Koszalin dołączył TK Maxx. To pierwsza lokalizacja marki w mieście i w regionie. Na początku 2023 roku marka pojawi się w centrum handlowym Posnania. Sklep zajmie powierzchnię 2556 m2. Salon zostanie otwarty w wyniku relokacji jednego z lokali marki na terenie Poznania.
Reklama

Klienci marki z Koszalina nie muszą już udawać się do sklepów oddalonych o ponad 150 km od miasta - do Gdyni lub Szczecina. Na powierzchni 2216 mkw. w Forum Koszalin znajdą szeroki wybór wyjątkowych produktów z aż sześciu działów: moda damska, męska, obuwie, akcesoria, produkty dla dzieci i domu.

TK Maxx - sieć w modelu off-price

Marka działa w oparciu o model off-price, który polega na sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach, nawet do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Sklep TK Maxx znajduje się w Forum Koszalin na poziomie 0.

TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, jej spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. W Polsce pod szyldem TK Maxx funkcjonuje już 51 sklepów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum