Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tomasz Bagiński nakręcił film dla Żubrówki

Żubrówka Czarna stała się inspiracją dla stworzenia nowego filmu animowanego światowej sławy reżysera i animatora, Tomasza Bagińskiego, pt. „Czarna Polana”. Premiera filmu przypada na 26 lutego na profilu marki na Facebook’u.
Reklama

„Czarna Polana” to spektakularne dzieło, które opowiada historię pełną miłości, pasji i współpracy człowieka z naturą. Inspiracją do tej opowieści stał się proces tworzenia Żubrówki Czarnej. Ta polska marka wódki super premium jest bardzo mocno zakorzeniona w naturze, czerpie z jej dóbr i odwołuje się do dziedzictwa regionu Podlasia. Swój idealnie łagodny smak Żubrówka Czarna zawdzięcza wykorzystaniu najlepszego spirytusu z selekcjonowanej pszenicy i wody ze źródeł w Puszczy Białowieskiej. Wódka ta dodatkowo poddana jest unikalnemu procesowi filtracji węglem drzewnym dębowym. 

- Rozpoczynając prace nad tym projektem, Tomasz Bagiński inspirował się korzeniami marki Żubrówka Czarna, która swoją najwyższą jakość i idealnie łagodny smak zawdzięcza wykorzystaniu z jednej strony wyłącznie naturalnych, polskich składników, a z drugiej najnowszej technologii i szerokiej wiedzy eksperckiej pracowników fabryki Polmos Białystok. Opowiadając historię za pomocą poruszającego tańca, różnorodnej animacji i niezwykłej muzyki w filmie „Czarna Polana”, wybitni artyści pod przewodnictwem Tomka czerpali ze skojarzeń, które przywodzi na myśl Żubrówka Czarna - mówi Maciej Kwaśniewski, Senior Brand Manager Żubrówki.

„Czarna Polana” czerpie ze słowiańskich archetypów, pełnych odniesień do Puszczy Białowieskiej i wciąż żywych legend z regionu Podlasia. Jest tajemniczym miejscem, w którym spotykają się bohaterowie akcji filmu. Film stworzony został przez sześciu polskich artystów animatorów, pod kierunkiem Tomasza Bagińskiego. Każda z sześciu animacji została przygotowana w innym stylu. Muzykę do „Czarnej Polany” skomponował znany producent i kompozytor Atanas Vakov, natomiast Kayah zaśpiewała tytułową piosenkę.

Film „Czarna Polana” w reżyserii Tomka Bagińskiego powstał na bazie pomysłu agencji K2 i został zrealizowany przez Platige Film (spółkę grupy Platige Image). Film wspierany będzie szeroko zakrojonymi działaniami PR, a także aktywnościami w mediach tradycyjnych i internetowych. Żubrówka Czarna wykorzysta fakt bycia inspiracją dla twórców filmu poprzez aktywności w dozwolonych prawem miejscach, przede wszystkim w sklepach, m.in. za pomocą serii nowych opakowań – tub prezentowych zaprojektowanych przez twórców animacji.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum