Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tomasz Waligórski CCO sieci Spar w Polsce

Wasz Sklep SPAR podał, że z dniem 10 września 2020 roku do zespołu zarządzającego, dołączył Tomasz Waligórski, który obejmie stanowisko dyrektora handlowego (CCO-Chief Commercial Officer). Będzie on odpowiedzialny za takie obszary jak: zakupy i jakość, marka własna SPAR, marketing, zarządzanie asortymentem i cenami oraz e-commerce. Zostanie on również powołany na członka zarządu.
Reklama

Tomasz Waligórski posiada 27-letnie doświadczenie w handlu w Polsce oraz za granicą. Pracował w wielu sieciach handlowych – m.in. pełnił rolę dyrektora operacyjnego i zakupów w Jeronimo Martins (Biedronka), dyrektora zakupów w Eurocash oraz prezesa zarządu w Polomarket.

- Nawiązanie współpracy z Wasz Sklep SPAR oznacza dla mnie nowe wyzwania zawodowe. Cieszę się, że dołączam do zespołu profesjonalistów i mam nadzieje, że moje doświadczenie w tej branży przyczyni się do rozwoju marki SPAR w Polsce – mówi Tomasz Waligórski, Chief Commercial Officer w Wasz Sklep SPAR.

- Bardzo dynamicznie rozwijamy sieć naszych sklepów – dla osiągnięcia zamierzonych celów potrzebni są świetni fachowcy, dlatego z satysfakcją informujemy, że Tomasz Waligórski dołącza do naszego zespołu. Doświadczenie i kompetencje Tomasza będą nieocenione i pomogą nam w realizacji wszystkich biznesowych planów – powiedział Rob Philipson, członek zarządu The SPAR Group.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (29)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum