Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Top Secret kolejnym najemcą Galerii BEM w Zambrowie

Lokal Top Secret zajmie powierzchnię 115 mkw., będzie zlokalizowany w głównym ciągu komunikacyjnym biegnącym do Marcpolu, MediaExperta i Deichmanna, przy salonach Cropp i House.
Reklama

- To kolejna umowa najmu w Galerii BEM w ostatnim czasie - mówi Wojciech Drozd, właściciel firmy RetPro. - Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy podpisaliśmy osiem umów najmu w tym obiekcie. Wkrótce do grona najemców dołączą kolejne firmy odzieżowe. Na etapie finalnych negocjacji są dwie kolejne, które powinniśmy podpisać na przełomie stycznia i lutego. Na parterze mamy dostępne już ostatnie lokale, wynajęliśmy już ponad 90 proc. powierzchni, dlatego inwestor podjął decyzję budowie w tym samym czasie I piętra galerii, wkrótce rozpoczniemy rozmowy z najemcami, na wynajem dodatkowej powierzchni na piętrze.

 W Galerii BEM w tej chwili trwają finalne prace instalacji dachu. Trwają już równocześnie prace wewnątrz budynku.

Planowany termin otwarcia Galerii BEM to II kwartał bieżącego roku. Obiekt będzie miał całkowitą powierzchnię najmu 13 000 metrów, wynajęto już 10 000 metrów. Wyłączną komercjalizacją i zarządzaniem Galerią BEM zajmuje się firma RetPro.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum