Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Topaz promuje się książką kucharską w technologii rozszerzonej rzeczywistości

Topaz zlecił firmie Valkea wydanie pierwszej w Polsce interaktywnej książki kucharskiej „Polska na Widelcu Mistrza Kuchni Jarosława Roszaka”, której tematem przewodnim jest podróż po kulinarnej mapie naszego kraju. Autorem przepisów jest tytułowy szef kuchni Jarosław Roszak.
Reklama

Książka zawiera video-przepisy, dzięki darmowej aplikacji Viuu. Po jej pobraniu, wystarczy otworzyć książkę na stronie z ikoną video i zeskanować zdjęcie (szczegółowa instrukcja znajduje się w książce), by w czasie rzeczywistym wyświetlać na zadrukowanej stronie filmy z przepisami.

W książce „Polska na Widelcu” szef kuchni Jarosław Roszak zaprasza do odwiedzenia najpiękniejszych regionów Polski w poszukiwaniu smaków, aromatów oraz kulinarnych inspiracji na każdą porę roku. Sięga po tradycyjne przepisy kulinarne, na nowo odkrywając potrawy na bazie sezonowych owoców i warzyw.
Książka jest dostępna w promocji w sklepach Topaz w całej Polsce od 1 lutego 2018 roku do wyczerpania zapasów. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, należy czterokrotnie zrobić zakupy o wartości min. 50 zł i dopłacić 1 grosz (razem za 200,01 zł). Szczegóły dotyczące promocji są dostępne na stronie www.topaz24.pl.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum