Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Torimpex buduje 9. sklep w Toruniu - z produktami od lokalnych dostawców

Przy ulicy Okólnej w Toruniu trwają prace budowlane, których efekt końcowy zobaczymy już jesienią tego roku. To właśnie wtedy zrobimy pierwsze zakupy w nowym sklepie Torimpex.
Reklama

Około 1100 mkw. powierzchni, 50 miejsc parkingowych, 30 nowych miejsc pracy. Tak prezentują się najważniejsze liczby związane z tą inwestycją.

- Będzie to sklep komfortowy dla naszych klientów, bazujący na lokalnych dostawcach oraz wybudowany z troską o środowisko – mówi Monika Wasilewska specjalista ds. marketingu w Torimpex. - Panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, oświetlenie LED to tylko część rozwiązań, które wprowadzimy już na etapie budowy, a jakie już teraz sprawdzają się z powodzeniem w naszych pozostałych sklepach - dodaje.

W powstającym markecie przy ulicy Okólnej klienci znajdą przede wszystkim wybór artykułów od lokalnych dostawców i producentów. Na regałach i w chłodniach pojawią się m.in. owoce i warzywa z lokalnych upraw, wyłącznie polskie mięso, tradycyjne wędliny, świeży nabiał, pieczywo wypiekane na miejscu z niemrożonego ciasta, ciepłe drożdżówki i słodkie wypieki z lokalnych cukierni – informuje sieć.

- Lokalna współpraca jest dla nas bardzo ważna, co niejednokrotnie powtarzamy. Wspieramy producentów z naszego regionu, a z drugiej strony gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty, które nie są narażone m.in. na długi transport – komentuje Monika Wasilewska.

Nowy sklep toruńskiej sieci na lewobrzeżu

W sklepie przy ulicy Okólnej klienci skorzystać będą mogli z czterech intuicyjnych kas samoobsługowych. Podobnie jak przy pozostałych lokalizacjach, i tutaj odbiorą przesyłki w Paczkomacie, który stanie przed Torimpexem. Dodatkowo, w budynku przewidziano jeden lokal o powierzni 50 mkw. na wynajem, z przeznaczeniem na usługi komplementarne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma ARS Renowacje.

Otwarcie sklepu zaplanowano na jesień 2023 roku. Aby poznać bliższą datę otwarcia, sieć zachęca do śledzenia swoich mediów społecznościowych. W tym celu utworzono Wydarzenie: "Budujemy Nowy Sklep Torimpex!", gdzie klienci już teraz mogą zapoznać się z wizualizacjami sklepu oraz być na bieżąco z postępem prac na placu budowy.

Będzie to pierwszy sklep Torimpex, który powstanie na lewobrzeżu, ale już 9. w Toruniu. Sieć posiada aktualnie 8 funkcjonujących sklepów w różnych częściach naszego miasta i zatrudnia w nich ponad 200 pracowników. Codziennie w sklepach sieci zakupy robi ponad 10 tys. klientów. Od ponad roku funkcjonuje również sklep online, oferujący dostawę zakupów pod drzwi.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum