Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tradis umożliwia składanie zamówień na tablecie

Tradis przygotował dla swoich klientów kolejne, po eHurtowni, narzędzie usprawniające zakupy u dystrybutora. Za pomocą bezpłatnej aplikacji na system android - Mobiz_Tradis detaliści mogą przeglądać ofertę i złożyć zamówienie za pośrednictwem telefonu czy tabletu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Tradis jako pierwszy wprowadził tego typu rozwiązanie na polskim rynku handlowym.
Reklama

Tradis już od kilkunastu lat rozwija autorski system eHurtownia - platformę do składania elektronicznych zamówień. Pozwala ona na dokonanie zaopatrzenia placówki bez konieczności wychodzenia ze sklepu. Z tego rozwiązania korzysta już ponad kilkanaście tysięcy klientów. Teraz Tradis wprowadza kolejne narzędzie usprawniające współpracę na linii detalista - dystrybutor. Dzięki nowej aplikacji Mobiz_Tradis właściciele placówek mają możliwość złożenia zamówienia także przez smartfon czy tablet.
Aplikacja Mobiz_Tradis to bezpłatne narzędzie, które każdy klient Tradisu może zainstalować na swoim mobilnym urządzeniu pracującym na systemie android - smartfonie czy tablecie. Aplikacja pozwala na przeglądanie pełnej oferty dystrybutora czy historii zamówień. Za jej pośrednictwem można także w dowolnym momencie sprawdzić stan realizacji dostawy, ale przede wszystkim aplikacja umożliwia składnie zamówień 24 godziny na dobę.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum