Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tragiczny wypadek podczas remontu centrum handlowego

Tragiczny finał robót w centrum handlowym. Zawaliła się konstrukcja budowana wewnątrz hali przy Łopuszańskiej 22. Jedna osoba nie żyje, kolejna w stanie ciężkim trafiła do szpitala - informuje serwis naszemiasto.pl.
Reklama

Podczas prac remontowych w centrum handlowym Łopuszańska 22 (dawniej Modo) w dzielnicy Włochy doszło do tragedii. - Zawalił się strop konstrukcji budowanej wewnątrz hali. W wyniku tego zdarzenia osoby zostały poszkodowane - informuje młodszy kapitan Mariusz Hantuski ze straży pożarnej.

Na skutek zdarzenia jedna osoba została przygnieciona i zmarła na miejscu. Jedna w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Służby dostały zgłoszenie około godz. 9 rano. Teraz na miejscu pracuje także PIP, Policja oraz Prokuratura, która wyjaśnia przyczyny tragicznego zdarzenia.

Zarząd firmy wydał oświadczenie:

"Podczas prac remontowych przy ul. Łopuszańskiej 22 miał miejsce nieszczęśliwy wypadek. Niestety jedna z osób zmarła, druga jest hospitalizowana. Rodzinom poszkodowanych składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Prace wykonywane były przez zewnętrzną firmę remontową. Remontowane pomieszczenie
techniczne znajduje się w wewnętrznej części hali Centrum, która na czas prac remontowych
została oddzielona od reszty obiektu zgodnie z zasadami BHP. Zarówno klienci jak
i pracownicy Centrum Handlowego nie mają do niej dostępu.
Władze Centrum Handlowego i podwykonawca prac remontowych współpracują ściśle
z odpowiednimi służbami. Sklepy oraz pozostałe obiekty usługowe działają bez zmian, a Klientom odwiedzającym Centrum nie zagraża żadne niebezpieczeństwo" - czytamy w oświadczeniu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum