Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Transfer logistyka z Makro do ID Logistics

ID Logistics Polska, dostawca usług logistycznych zatrudnił w październiku Marzenę Wal, nowego dyrektora handlowego firmy.
Reklama

Wcześniej Marzena Wal jako Ambient Supply Chain Manager Makro odpowiadała m.in. za organizację dostaw oraz wdrażanie procesów logistycznych gwarantujących ich jakość i terminowość. Z kolei do jej zadań jako dyrektora logistyki dużej firmy handlowej, dostawcy armatury i ceramiki sanitarnej, należało kompleksowe zarządzanie siecią dystrybucji towarów do sklepów detalicznych i sieci handlowych.Jako dyrektor handlowy ID Logistics Marzena Wal odpowiada za rozwój biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz realizację strategii sprzedaży i marketingu firmy.

- W najbliższym czasie planuję wdrożenie dedykowanych rozwiązań z zakresu e-commerce, będę też pracować nad umacnianiem pozycji firmy na rynku usług logistycznych skierowanych do sieci handlowych i branży FMCG - zapowiada Marzena Wal.

Marzena Wal z branżą TSL związana jest od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pełniąc funkcje menadżerskie w działach sprzedaży i operacji, zarówno po stronie klienta jak i dostawców usług logistycznych. Tworzyła struktury sprzedaży, odpowiadała za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz zarządzanie procesami logistycznymi i transportowymi.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum