Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Transfer z Echo Investment na dyrektora marketingu parków handlowych Quick Park

Dyrektorem marketingu i PR w firmie Real2B od 1 grudnia br. jest Agnieszka Drucis. Bedzie ona odpowiadać za strategię marketingową oraz relacje z mediami firmy Real2B oraz marki Quick Park.
Reklama

Agnieszka Drucis związana jest z branżą nieruchomości komercyjnych od ponad 16 lat. Do Real2B przeszła z Echo Investment, gdzie jako dyrektor marketingu – przez ostatnie 5 lat zajmowała się całym portfolio firmy pracując dla centrów handlowych. Odpowiadała za współtworzenie strategii komunikacji, realizacje nowych projektów oraz wdrażanie nowych technologii w tym programów lojalnościowych oraz akcji prosprzedażowych. Wcześniej pracowała na stanowiskach kierowniczych związanych z marketingiem w centrach handlowych Focus Mall, Blue City, Dom Mody KLIF w Trójmieście oraz w Warszawie, m.in. u takich deweloperów jak: Echo Investment, czy Parkridge Retail.

Agnieszka Drucis jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Firma Real2B., która wraz z Inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund FIZAN oraz Retail Development Management realizuje w sumie sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obecnie w przygotowaniu i realizacji jest blisko 10 projektów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum