Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Transfer z Procter & Gamble do Grupy OEX

Twórca globalnego centrum usług IT Procter & Gamble dołącza do grupy OEX. Janusz Dziurzyński, od 1 lutego 2018 roku odpowiada za rozwój usług biznesowych oraz objął funkcję członka zarządu wchodzącej w skład Grupy OEX spółki ArchiDoc.
Reklama

Janusz Dziurzyński od 1995 r. był związany z Procter & Gamble, gdzie w ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora IT Global Business Services. Odpowiadał m.in. za zbudowanie największego centrum IT P&G w Europie, obsługującego kluczowe globalne procesy firmy. Jest także jednym z twórców i członkiem zarządu ABSL – Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

W Grupie OEX Janusz Dziurzyńskiobjął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu. Jednocześnie dołączył do zarządu spółki ArchiDoc. Będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu spółek z Grupy OEX w Polsce i za granicą.

- Chcemy tworzyć kolejną generację zaawansowanych i kompleksowych usług odpowiadających na złożone potrzeby klientów. W tym procesie wykorzystamy całą gamę i różnorodność oferty Grupy OEX, oferując rozwiązania end2end mające na celu maksymalizację wartości dodanej– powiedział Janusz Dziurzyński, dyrektor ds. rozwoju biznesu Grupy OEX.

Janusz Dziurzyński dotychczas zrealizował wiele regionalnych i globalnych projektów z zakresu analityki, wspierania decyzji, sprzedaży, marketingu, planowania i logistyki. Przez kilka lat pracował w centrali Procter & Gamble w Szwajcarii.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA Szkoły Biznesu PW,sygnowany przez HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH Norwegian School of Economics.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum