Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trei ma 21 Vendo Parków w Polsce

Łuków i Władysławowo to po Jaworze, Płocku, Solcu Kujawskim i Częstochowie kolejne nowe rynki, na których uruchomił swoje parki handlowe Trei. Tym samym firma zrealizowała plan na 2020 rok.
Reklama

Deweloper zarządza dziś portfelem 21 Vendo Parków. Trwa realizacja kolejnego projektu w Zielonce, a w przyszłym roku Trei uruchomi inwestycje na gruntach, gdzie posiada już pozwolenia na budowę – w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu i Oświęcimiu.

Łączna wartość inwestycji w Łukowie i Władysławowie wynosi prawie 17 mln euro. Vendo Park we Władysławowie przy ulicy Starowiejskiej 33 oferuje ponad 5 600 mkw. powierzchni najmu, na której swoją działalność prowadzi osiem sklepów: Pepco, Rossmann, KiK, TEDi, Martes Sport, Media Expert, Świat Prasy i Netto. Na sąsiadującej działce McDonald’s wybuduje swoją restaurację, która zacznie działać w II kwartale 2021 roku.

Obiekt w Łukowie, zlokalizowany przy alei Kaczorowskiego 4, jest nieco większy – 6 800 mkw. powierzchni handlowej. Tutaj do grona dziewięciu najemców należą Biedronka, Rossmann, TEDi, Martes Sport, CCC, Sinsay, KiK, Pepco i Media Expert.

 
- Otworzyliśmy właśnie Vendo Parki we Władysławowie oraz w Łukowie i tym samym możemy podsumować, że w 2020 roku udało nam się przeprowadzić proces budowy oraz komercjalizacji sześciu parków handlowych. Był to nasz debiut na wszystkich tych rynkach i cieszymy się, że wraz z naszymi najemcami możemy wzbogacać ofertę zakupową w mniejszych polskich miastach. Realizacja naszego planu deweloperskiego w niełatwych okolicznościach pandemii, a także udana współpraca z najemcami całej sieci Vendo Park w kraju, to dla nas duży sukces. W przyszłym roku planujemy utrzymać tempo wzrostu naszego portfela na takim samym poziomie - mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum