Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trei otwiera kolejny Vendo Park

Trei Real Estate Poland otworzył w Otwocku swój trzydziesty Vendo Park w Polsce. Nieruchomość o powierzchni ponad 9 000 mkw. jest jednocześnie jednym z największych parków handlowych należących do dewelopera. Teraz Trei przygotowuje się do otwarcia Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej.
Reklama

Park handlowy w Otwocku to drugi projekt zrealizowany w ramach podpisanej pod koniec 2021 r. umowy joint venture pomiędzy Trei a inwestorem Patron Capital. Wartość inwestycji wyniosła 12,1 mln euro.

15 sklepów w nowym Vendo Parku

Budowa parku handlowego w Otwocku rozpoczęła się we wrześniu 2021 r. Vendo Park powstał na działce o powierzchni 3,7 ha zlokalizowanej przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 1. Na ponad 9 000 mkw. znajduje się piętnaście sklepów. W gronie najemców są takie marki jak: Hebe, Media Expert, KiK, Martes Sport, Rossmann oraz debiutujące w mieście: Netto, Maxi Zoo, Dealz, Sinsay, Action, TEDi, Smyk, Deichmann oraz kaes. Odwiedzający mają do dyspozycji 320 miejsc parkingowych, a dodatkowo w sąsiedztwie parku handlowego znajduje się sklep budowlany Castorama.

Vendo Park w w Skarżysku-Kamiennej

7 sierpnia, deweloper planuje otwarcie parku handlowego w Skarżysku-Kamiennej. Jest to pierwsza inwestycja Trei na terenie województwa świętokrzyskiego. W Vendo Parku znajdzie się czternaście lokali, a swoje sklepy otworzą w nim m.in. Kakadu, Smyk, Vilaro oraz Media Expert, Pepco i Rossmann.

W tym roku Trei planuje otwarcie jeszcze co najmniej trzech parków handlowych. Aktualnie w budowie znajduje się Vendo Park w Mielcu, natomiast projekty w Zambrowie (6 600 mkw.) oraz Krakowie (3 000 mkw.) są jest w fazie przygotowawczej.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum